Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944

КОЛИ СВIТЛО - В ДУШI КОЖНОГО, Є НАДIЯ НА МАЙБУТНЄ

15/04/2017

Готуючись до великого  християнського свята - Воскресіння Господнього, багато хто з крюківщинців дотримувався  посту. Обмеження в їжі, звичайно, не головна суть  посту, про це не раз наголошував у промовах до парафіян  настоятель Храму Воздвиження Хреста Господнього протоієрей Дмитро Фурманець. Набагато важливіше передвеликодній час присвятити  духовному очищенню, яке передбачає усвідомлення та виявлення негативних якостей, наповнення душі любов'ю  та терпінням до ближнього.

Щодня ми проходимо тест на  вміння чути один одного, ставитися  з порозумінням до людей, прощати рідних та близьких за їх недосконалість, усмиряти  гординю, бути чистим у справах, речах та помислах. Не кидати слів на вітер -   дуже непросте випробування для сучасної людини, яка живе в епоху розвинених інформаційних технологій. Величезна кількість джерел інформації може заплутати, ввести в оману кожного. Тому завжди потрібно пам'ятати, що краще декілька разів подумати, ніж заподіяти шкоду своїми словами. Саме про це розповідається у мудрій  притчі, яка неодмінно стане у нагоді кожному:

"Жили двоє людей, гаряче любили один одного. І ось один із них позаздрив іншому і почав поширювати про нього плітки: нібито останній живе не по-християнськи, робить зло і розкрадання. Незабаром цей наклеп зробив свою справу. Від цієї людини відвернулися всі друзі та знайомі. Згодом його друг розкаявся і прийшов просити у нього вибачення. Але той йому сказав: "Візьми мішок лебединого пуху, залізь на високе дерево і витрусити його, тоді приходь до мене". Останній все зробив, як йому було наказано, і думав, що цим самим він отримав прощення. Але той,  хто звелів йому зробити це сказав: "Тепер іди і збери все назад у мішок". На таке прохання  наклепник відповів: "Це неможливо, тому що вітер розніс пух по всьому Всесвіті". І сказав йому колишній друг: "Так неможливо і мені повернути ту славу і честь перед моїми ближніми, які ти відняв у мене своїм наклепом".

Завжди пам'ятаймо: коли світло в душі, світлі наші думки, чесні слова, благородні справи,  тільки тоді, ми маємо надію на майбутнє.

Все новости