Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944

МИСТЕЦТВО РУХУ

12/04/2017

Танець - це особливий вид мистецтва, в якому засобами пластичних рухів людського тіла створюються художні образи. У танці відображений емоційний та образний зміст музичних творів.

Танець споконвіків існував та продовжує існувати в культурних традиціях людства й окремого народу. Під час тривалої вікової історії  танець змінювався,  віддзеркалюючи  розвиток культури. Існує багато видів та форм танцю. Зокрема, народний танець є яскравим вираженням менталітету та творчості окремого народу, відображенням традицій, хореографії та пластики у співвідношенні з музикою. Класичний - це основа балету, що виник наприкінці 16 століття та вимагає спеціальної підготовки. Естрадний танець має свою специфіку, його завданням є підтримка виступу естрадного виконавця. За кількістю учасників можна виділити сольні, парні та групові танці. За призначенням -  соціальні, обрядові, сценічні, тощо.
Танці дуже актуальні в житті дітей та підлітків, оскільки саме в такому віці відбувається  становлення особистості. Кожна дитина мріє виглядати стильно серед однолітків, а сучасний танець здатний допомогти їй в цьому.
Саме мистецтву танцю навчає Діана Валеріївна Вітюк - керівник дитячої  танцювальної студії "Лада",  яка нещодавно  розпочала свою роботу  у новому приміщенні за адресою: с. Крюківщина, вул. Балукова, 2 б.   Створити повноцінну школу танцю талановитому хореографу  вдалося за підтримки Крюківщинської сільської ради та її очільника Андрія Кріпака.   
Відтепер діти можуть  відвідувати групи естрадного танцю та хіп-хопу. Недарма  студія носить ім'я   давньослов'янської богині Лади, яка символізує красу та гармонію.
Навчаються тут премудростям танцювального мистецтва  навіть наймолодші (хлопчики та дівчатка від 3 років). Що важливо, при студії діє "соціальна  група" для дітей із  малозабезпечених сімей. Для її вихованців   двічі на тиждень проводяться безкоштовні заняття.  Не забули засновники студії і про дорослих, яких радо запрошують на корисні заняття із флай-йоги.
Ідея  створення танцювальної школи у Діани Валеріївни  виникала давно, адже вже чотири роки  вона є керівником  відомого в  селі Крюківщина та за його межами  дитячого колективу народно-естрадного танцю "Мрія".
За цей час юні "мрійники"  презентували свої яскраві номери на різноманітних сільських  святах та  здобули кубок на Міжнародному фестивалі "Зимова фантазія", що проходив у столиці.  У  намірах  виступи на районних заходах та участь у весняному фестивалі, а ще підготовка концертної програми до п'ятиріччя колективу. У творчому доробку "Мрії" багато  яскравих номерів,  підготовка кожного із яких триває  місяці та потребує значних зусиль і  терпіння.  Кожне досягнення танцювального колективу вимагає   щоденної натхненної праці педагога, безмежної любові до дітей, індивідуального підходу,  невтомного  творчого пошуку.  
Діана Валеріївна переймається успіхами  кожного свого вихованця. Вона радо всиляє любов до танцю своїм маленьким та юним учням. Адже все її життя пов'язане із  хореографією.
Танець є важливим видом мистецтва, який відіграє вагому роль у культурі, бо покликаний допомогти висловити те, що складно сказати словами. Тому, якщо не можеш говорити - танцюй!

Альона Ткаченко

За детальною інформаціє
звертайтеся за телефоном
(099) 121-33-91

Все новости