Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
КОДЕКС КРЮКІВЩИНЦЯ16/05/2017: КОДЕКС КРЮКІВЩИНЦЯ

Життя інколи досить непросте, часом – занадто бурхливе. Щонайскладніше людині зорієнтуватися у моменти вируючих подій. Набагато простіше, коли є фундамент – засади, що не дадуть зламатись під час «шторму» обставин. Для кожного з нас це, насамперед, список правил та принципів, які є обов’язковими для дотримання.

13/05/2017: ЗАПРОШУЄМО ІНВЕСТОРА

Запрошуємо інвестора для реалізації цікавого та масштабного інвестиційного проекту по реконструкції житлового кварталу застарілого житлового фонду в центральній частині села Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області.

ЯКИМ МАЄ БУТИ ПАРК МАЙБУТНЬОГО?04/05/2017: ЯКИМ МАЄ БУТИ ПАРК МАЙБУТНЬОГО?

Нещодавно в парку імені А. Шевченка представники місцевої влади та сільський голова Андрій Кріпак провели збори за ініціативи жителів села. Обговорення стосувалися реконструкції парку та робіт із кронування дерев.

ВАС ВІТАЄ SC «PROGRESS»03/05/2017: ВАС ВІТАЄ SC «PROGRESS»

Футбол із кожним роком лише збільшує лави своїх шанувальників і стає одним із найпопулярніших видів спорту.
Україна має славні футбольні традиції, які намагаються відродити сучасні спортсмени. Тому українські команди впевнено заявляють про себе в усьому світі.
Село Крюківщина також не відстає від спортивних тенденції. Віднедавна у нас з’явилася власна футбольна команда «Прогрес».

КОЛИ СВIТЛО -  В ДУШI КОЖНОГО,  Є НАДIЯ НА МАЙБУТНЄ15/04/2017: КОЛИ СВIТЛО - В ДУШI КОЖНОГО, Є НАДIЯ НА МАЙБУТНЄ

Готуючись до великого християнського свята - Воскресіння Господнього, багато хто з крюківщинців дотримувався посту. Обмеження в їжі, звичайно, не головна суть посту, про це не раз наголошував у промовах до парафіян настоятель Храму Воздвиження Хреста Господнього протоієрей Дмитро Фурманець. Набагато важливіше передвеликодній час присвятити духовному очищенню, яке передбачає усвідомлення та виявлення негативних якостей, наповнення душі любов'ю та терпінням до ближнього.

ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ14/04/2017: ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Березень та квітень - одні з найактивніших місяців. На початку весни ще може лежати сніг, та вже за декілька тижнів потрібно активно розпочинати роботи із прибирання та благоустрою населеного пункту. І цього року комунальні служби села впоралися з цим непростим завданням.

ЧЕМПІОНКА СВІТУ НАТАЛІЯ МИТРЮК: "У КРЮКІВЩИНІ МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ВСЕ"13/04/2017: ЧЕМПІОНКА СВІТУ НАТАЛІЯ МИТРЮК: "У КРЮКІВЩИНІ МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ВСЕ"

Журналіст нашого видання отримав унікальну можливість поспілкуватися з видатною українською спортсменкою, чудовою жінкою Наталією Митрюк. Гандболістка, Заслужений майстер спорту СРСР, бронзова призерка Олімпіади-1988, чемпіонка світу 1982 і 1986 років, п'ятиразова переможниця Кубка європейських чемпіонів (1983, 1985-1988 рр). Виступала в національних чемпіонатах СРСР, Югославії, України, Італії. У 2007 році, у віці 47 років, коли здавалося б спортивну кар'єру завершують, вона стала чемпіонкою та найкращим воротарем США.

МИСТЕЦТВО РУХУ12/04/2017: МИСТЕЦТВО РУХУ

Танець - це особливий вид мистецтва, в якому засобами пластичних рухів людського тіла створюються художні образи. У танці відображений емоційний та образний зміст музичних творів.

"БОРОТЬБА - ЦЕ  НЕ ЛИШЕ СПОРТ, ЦЕ СТИЛЬ ЖИТТЯ"12/04/2017: "БОРОТЬБА - ЦЕ НЕ ЛИШЕ СПОРТ, ЦЕ СТИЛЬ ЖИТТЯ"

Під таким гаслом 24-25 березня в Крюківщині пройшов Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби серед юнаків на призи спортивного клубу "Олександр Невський". Змагання відбулися за підтримки президента клубу О. П. Буряка, районного осередку Аграрної партії, сільського голови А. П. Кріпака, а також відомого мецената Ю. В. Цікаленка.

1  2  3  4  5  6  7  8  9