Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!12/04/2017: ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

Найщиріші вітання адресуємо вихованцю спортивного клубу "Олександр Невський" Артуру Політаєву, який виборов "бронзу" на Чемпіонаті Європи U-23, що пройшов 3 квітня в місті Сомбатхей, Угорщина.

ДИТИНСТВО ПІД ЗНАКОМ ПЛЮС12/04/2017: ДИТИНСТВО ПІД ЗНАКОМ ПЛЮС

Весна радує нас сонячною, теплою погодую, тому малеча радо проводить час на свіжому повітрі. А що може бути краще, ніж забави на дитячих майданчиках. Насамперед, це місце, де дитина знаходить собі нових друзів та вчиться налагоджувати контакти. Також дозвілля на дитячому майданчику дозволяє дитині розвиватися фізично. До початку активного весняного сезону в нашому селі з'явилися нові оазиси дитячого дозвілля. Завдяки Крюківщинській сільский раді безпечні дитячі майданчики встановлені на вулицях: Шкільній, Балукова, Парковій, Мічуріна, Дружби, Вишневій, Червоноармійській, на масиві Оришки та на Сахравщині. Новенькі спортивні елементи на території школи та на вулицях Дружби і Мічуріна вже випробовують школярі та малеча.

ПРИДБАНО НОВУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ПРИБИРАННЯ10/04/2017: ПРИДБАНО НОВУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ПРИБИРАННЯ

На вулицях нашого села буде ще чистіше. Сільські дороги вже прибирає нова техніка. Компактний тракторець для очистки бордюрів та дворів був придбаний цієї весни для комунального підприємства "Благоустрій Крюківщини". За допомогою нового тракторця можна очищати складно доступні ділянки дороги, приміром, місця між машинами та територію на пішохідних доріжках.

НОВОМУ ПАРКУ – БУТИ!17/03/2017: НОВОМУ ПАРКУ – БУТИ!

За інформацією, наданою КП «Управління комунального будівництва» Крюківщинської сільської ради, в селі розпочалися роботи з реконструкції парку імені Андрія Григоровича Шевченка, що знаходиться на розі вулиць Одеської та Парникової. Парк був заснований головним агрономом села у 1965 році, саме його ім’я наразі і носить зелена окраса Крюківщини.

ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ06/03/2017: ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Аналізуючи результати роботи Крюківщинської сільської ради та її структурних підрозділів за перші два місяці 2017 року, насамперед, хотів би відзначити роботу комунальних служб. Не секрет, що цьогорічна зима видалася досить сніжною, тому повсякчас комунальники мали оперативно прибирати сніг та розчищати тротуари. На мою думку, служби справились із цим завданням достойно, попри аномально високий рівень опадів. Подяку висловлюю Михайлу Яровому - голові профільної депутатської комісії Крюківщинської сільської ради, а також Олександру Буряку - керівнику КП "Благоустрій Крюківщини" за швидке реагування та належне виконання робіт.

З ЮВІЛЕЄМ!05/03/2017: З ЮВІЛЕЄМ!

Нещодавно, 8 лютого, бухгалтер Крюківщинської сільської ради Антоніна Дмитрівна Лимар відсвяткувала 65-річний ювілей!
Цікаво, що Антоніна Дмитрівна найвідданіший своїй справі працівник сільської ради, адже вже понад 37 років плідно працює в бухгалтерії установи. На службу до сільської ради її запросила знайома ще в далекому 1979 році, і з того часу вона не зрадила ані обраному фаху, ані місцю роботи. Антоніна Лимар зараз одна з найдосвідченіших бухгалтерів району. За роки роботи вона виховала не одного спеціаліста, адже всім, хто звертався до неї, вона допомагала освоїти непросту науку цифр. Антоніна Дмитрівна - корінна жителька Крюківщини. Має двох чудових дочок та троє онуків.

ВІДРОДЖУЄМО ТРАДИЦІЇ25/02/2017: ВІДРОДЖУЄМО ТРАДИЦІЇ

Зранку 26 лютого до Храму Воздвиження Хреста Господнього поспішали віряни. Того дня в церкві мало відбутися останнє перед початком Великого посту богослужіння. Парафіяни готувалися до сповіді та причастя, інші ж просили благословення на піст.
Традиційно в останній день Масляного тижня православні влаштовували масові частування смачними наїдками, обов’язковою стравою святкового столу були млинці. Цей звичай цьогоріч був започаткований і в Крюківщині. Одразу після богослужінні настоятель храму протоієрей Дмитро Фурманець запросив вірян на церковне подвір’я, де мало відбутися святкове частування.

ВЕСНА ПОБОРОЛА ЗИМУ20/02/2017: ВЕСНА ПОБОРОЛА ЗИМУ

За декілька тижнів до приходу календарної весни православні святкують Стрітення. За народними повір'ями у цей день, зима з весною борються, а погодні прикмети вважаються найбільш точними. Тому на Стрітення люди уважно стежать за погодою, намагаючись виявити найменші її зміни. Народні синоптики стверджують, що весни українцям залишилося чекати недовго, принаймні стрітенські прикмети точно вказують на це.

«ЄДИНЕ БОГА Я МОЛЮ, ЩОБ ЦЯ ВІЙНА ОСТАННЬОЮ БУЛА»15/02/2017: «ЄДИНЕ БОГА Я МОЛЮ, ЩОБ ЦЯ ВІЙНА ОСТАННЬОЮ БУЛА»

Саме 15 лютого 28 років тому для наших земляків завершилася кривава війна в Афганістані. Скільки молодих життів обірвала вона, залишивши невиліковну рану у серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Афганська війна – трагічна сторінка в історії нашого народу. Сьогодні, коли йде неоголошена війна на сході України, що безжально забирає життя наших захисників, ми особливо усвідомлюємо, якою жахливою ціною розплачувалися воїни-інтернаціоналісти за майже десятилітню військово-політичну спецоперацію Радянського Союзу в Афганістані.

ЮВІЛЕЙ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ27/01/2017: ЮВІЛЕЙ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

"Українська пісня - це бездонна душа українського народу, це його слава".
(О. Довженко)
У всі часи люди співали пісні, у які вкладали свої почуття, думки, надії та переживання. Народні твори пережили віки та й досі вражають своєю неповторною красою та глибинним змістом. Їх відродженням займаються учасники народного аматорського ансамблю української пісні "Червона калина" та його художній керівник Аліса Олександрівна Подолянець. Цей колектив знають та люблять не лише у рідному селі, а й далеко за межами України. І секрет такого успіху простий, адже саме народна пісня торкається найтонших струн людської душі, зворушує, очищає, радує, надихає...
Репертуар ансамблю різноплановий - це обробки українських пісень, авторські твори українських та російських композиторів, колядки, щедрівки, обрядові пісні, загалом 150 творів.

1  2  3  4  5  6  7  8  9