Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
СВЯТКОВА ПРЕМ'ЄРА, АБО "ДИВОГЛЯД" ЗАПРОШУЄ ДО КАЗКИ26/01/2017: СВЯТКОВА ПРЕМ'ЄРА, АБО "ДИВОГЛЯД" ЗАПРОШУЄ ДО КАЗКИ

Саме в період Новорічно-Різдвяних свят ми стаємо ближчі один до одного, згадуємо традиції, починаємо вірити в дива. З 19 грудня до 19 січня українці традиційно колядують, щедрують, засівають, а ще й на загал презентують вертепи.

ПРО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ У 2017 РОЦІ25/01/2017: ПРО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ У 2017 РОЦІ

Відповідно до ст.47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" № 1058, тимчасово, до 31 грудня 2017 року:
•особам (крім інвалідів І та ІІ груп, інвалідів війни ІІІ групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія п.1 ст.10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" №3551), які займають посади державної служби, визначені Законом України "Про державну службу", а також працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про прокуратуру" і "Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії не виплачуються;

ДЕБЮТ КРЮКІВЩИНСЬКОГО "ПРОГРЕСУ"24/01/2017: ДЕБЮТ КРЮКІВЩИНСЬКОГО "ПРОГРЕСУ"

Активні трьохмісячні тренування баскетбольного клубу "Прогрес", який минулого року був створений в Крюківщині, дозволили команді дебютувати на спортивних змаганнях. Нещодавно БК у складі 16 спортсменів 2006-2007 років народження взяв участь у товариській грі із доволі сильною столичною командою "Гроно" спортивної школи № 16. Тренер крюківщинських баскетболістів Євген Удовиченко так прокоментував спортивний дебют своїх вихованців:

З МРІЄЮ У СЕРЦІ23/01/2017: З МРІЄЮ У СЕРЦІ

Напередодні свята Водохреща, 18 січня, вихованці "Отчого Дому" завітали до Крюківщини, щоб привітати зі святами Новорічно-Різдвяного циклу сільську раду, працівників дитячого садочка та учнів і педагогів Крюківщинської загальноосвітньої школи. Вони представили новим друзям спектакль "Різдвяна вистава", який власними зусиллями написали та поставили за 10 днів. У виставі знайшли відображення типові історії з життя дітей-сиріт.

ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ22/01/2017: ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ

З 1 січня поточного року оподатковуються суми пенсій, що перевищують десять розмірів прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня звітного податкового року, для осіб, які втратили працездатність (у 2017 році – 12470 грн.).

17/01/2017: ДЛЯ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

Для Крюківщинського закладу культури придбано нову апаратуру. Для цих потреб із районного бюджету було виділено понад 100 000 гривень. За ці кошти вдалося оновити мікрофони та стійки під них, підсилювачі, колонки та придбати новий ноутбук.

Набір на вакантні посади в оперативних та слідчих підрозділах національної поліції15/01/2017: Набір на вакантні посади в оперативних та слідчих підрозділах національної поліції

З 16 січня 2017 року в Головному Управлінні Національної поліції у Київській області ВІДКРИВАЄТЬСЯ НАБІР на заміщення вакантних посад в оперативних та слідчих підрозділах.
Для довідок звертатися: м. Боярка, вул. Хрещатик, 88, каб. 402, 404. Детальна інформація на сайті: www.kv.npu.gov.ua

КРЮКІВЩИНЦІ УКЛАДАТИМУТЬ ДОГОВОРИ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ11/01/2017: КРЮКІВЩИНЦІ УКЛАДАТИМУТЬ ДОГОВОРИ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ

Кажуть, чисто там, де не смітять. Відтак питання благоустрою та чистоти будь-якого населеного пункту напряму залежить від дієвості централізованої системи вивезення та утилізації сміття. З огляду на це, на ХVІ сесії Крюківщинської сільської ради депутати ухвалили рішення «Про укладення договорів на централізоване вивезення сміття».

ТРІУМФ КРЮКІВЩИНСЬКИХ БОРЦІВ27/12/2016: ТРІУМФ КРЮКІВЩИНСЬКИХ БОРЦІВ

Днями вихованці СК "Олександр Невський" з Крюківщини, яких тренують Д. Пікалов та О. Кузнєцов, взяли участь у турнірі з греко-римської боротьби до Дня енергетика, який проходив у Южноукраїнську Миколаївської області.
Крюківщинські борці продемонстрували високу майстерність, жагу до перемоги, вольові якості, що й стало запорукою їх успіху в цих змаганнях. Наші спортсмени отримали кубки, грамоти і 13 (!) медалей.

"СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, У ПОТРЕБІ ПОМАГАЙ"26/12/2016: "СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, У ПОТРЕБІ ПОМАГАЙ"

Напевно, всі ми пам'ятаємо, як в дитинстві чекали на появу Святого Миколая. До пізньої ночі намагалися спіймати його біля подушки, перебираючи в думках на- скільки чемними були весь рік, чи одержимо гостинці або ж лозину?
Звісно, з віком ми вже розуміємо, що всі ті дарунки були від батьків, але віра в світлий образ Святого Миколая залишається назавжди. Цей символ добра набуває для нас нового духовного значення, який ми намагаємося пронести через все життя.

1  2  3  4  5  6  7  8  9