Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
ЯК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВІНШУВАВ ВИХОВАНЦІВ ДНЗ "БАРВІНОК"26/12/2016: ЯК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВІНШУВАВ ВИХОВАНЦІВ ДНЗ "БАРВІНОК"

Крюківщинський дитячий садочок "Барвінок" 19 грудня з самого ранку нагадував маленький вулик. Від балачок про подарунки та передсвяткової метушні у закладі стояв приємний гул. Діти приміряли костюми, повторювали вивчені заздалегідь віршовані привітання до Святого Миколая.
Вже о десятій годині ранку розпочалося святкове дійство: маленькі зірочки та сніжинки легкою ходою залетіли до святково прикрашеної зали, а супроводжували їх справжні джентльмени та козаки. Співочі й танцювальні номери заповнили кімнату новорічним настроєм, а малеча випромінювала особливу дивовижну енергію. Очі маленьких хлопчиків та дівчаток світилися вірою в казку! І вона прийшла.

КРЮКІВЩИНСЬКІ "БЕРЕГИНІ" ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ РОБОТИ В ГОЛОВНОМУ МУЗЕЇ РАЙОНУ25/12/2016: КРЮКІВЩИНСЬКІ "БЕРЕГИНІ" ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЇ РОБОТИ В ГОЛОВНОМУ МУЗЕЇ РАЙОНУ

Це була особлива виставка, на якій свої роботи відвідувачам Боярського краєзнавчого музею презентували крюківщинські майстрині скарбів, хранительки національної культури. У кожну свою роботу вишивальниці, представниці творчого клубу "Берегиня" Надія Губренко, Ірина Чобарова, Валентина Парфенюк вкладають частинку серця, відтак кожна картина випромінює особливу енергію любові та тепла. У цьому змогли переконатися усі відвідувачі експозиції.
З особливим захопленням роботи "берегинь" із Крюківщини представила Галина Шпирук, завідуюча відділом Музею М. Пимоненка БКМ. Вона розповіла про особливості техніки кожної вишивальниці та побажала майстриням натхнення та творчих успіхів.

МОВЧИМО ГОЛОСНО22/12/2016: МОВЧИМО ГОЛОСНО

3 грудня у світі відзначаюсь Міжнародний день людей із особливими потребами. На жаль, в нашій країні люди, які обмежені фізично, відчувають обмеженість й у своїх правах, а відтак є найбільш соціально вразливими. Соціальні програми доступності реалізовані лише частково, відкритими залишаються питання забезпечення цієї категорії населення необхідними ліками, кваліфікованою медичною допомогою, іншими соціальними послугами, зрештою робочими місцями. І це при тому, що за останні п'ять років в Україні, попри зменшення населення, значно зросла кількість людей із особливими потребами.

ДО ШКОЛИ  ПО НОВЕНЬКОМУ АСФАЛЬТУ19/12/2016: ДО ШКОЛИ ПО НОВЕНЬКОМУ АСФАЛЬТУ

Наразі завершені роботи з відновлення дорожнього покриття на вулиці Мічуріна. Три дні тривали підготовчі заходи і за одну добу була повністю перекрита новим асфальтом ділянка дороги від Крюківщинської ЗОШ до вулиці Ярослава Мудрого (де дорожній знак "Крюківщина"). За сприятливих погодних умов вздовж оновленої ділянки дороги буде збудовано тротуар та встановлені нові бордюри. Загалом для проведення робіт було використано 5100 тонн асфальту та заасфальтовано 600 метрів дороги. Крім того, відновлена дорожня розмітка.

ЗДОРОВА НАЦІЯ - ЗДОРОВА КРАЇНА18/12/2016: ЗДОРОВА НАЦІЯ - ЗДОРОВА КРАЇНА

Жити здорово - це модно. Останнім часом це гасло набуває все більшої популярності серед широкого загалу людей різного віку. І хоча це один із тих випадків, коли мода позитивно впливає на свідомість, здоров`я не може залежати виключно від модних тенденцій, воно має бути пріоритетом, а здоровий спосіб життя - необхідністю.

"ДАЙ, АНДРІЮ, ЗНАТИ, ЯКУ ДОЛЮ ЖДАТИ"17/12/2016: "ДАЙ, АНДРІЮ, ЗНАТИ, ЯКУ ДОЛЮ ЖДАТИ"

Традиційно на Андріївські вечорниці, що відбувалися 13 грудня, чекали з особливим нетерпінням. За народними звичаями у цей день хлопці та дівчата сходилися разом та влаштовували веселі гуляння. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки напередодні Різдва.
Це був єдиний день в році, коли хлопцям дозволялося бешкетувати, а дівчата ворожили на долю. Вони вірили, що на Андрія можна дізнатися про свою майбутню другу половинку і запросити в своє життя удачу.

ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ02/12/2016: ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

2016 рік став для Крюківщини роком позитивних перетворень. Депутати нового скликання, які приступили до виконання своїх обов’язків у листопаді 2015 року, продемонстрували продуктивну та злагоджену роботу. Вже зараз можна назвати чимало здобутків спільної роботи всіх служб села.

ПЕРШИЙ КРОК ЗРОБЛЕНО01/12/2016: ПЕРШИЙ КРОК ЗРОБЛЕНО

Незважаючи на скептичну думку тих, хто не вірить у зміни, останні відбуваються досить швидко. Ще донедавна міфічна децентралізація з кожним днем набуває все реалістичніших ознак. Ті повноваження, які впродовж багатьох років концентрувались в державних органах, наразі передаються до органів місцевого самоврядування.

КП " БЛАГОУСТРІЙ КРЮКІВЩИНИ" - П'ЯТЬ РОКІВ30/11/2016: КП " БЛАГОУСТРІЙ КРЮКІВЩИНИ" - П'ЯТЬ РОКІВ

Сьогодні вже складно уявити наше життя без таких благ цивілізації, як безперебійне водопостачання або опалення.
У нашому селі за цей важливий сегмент роботи - надання крюківщинцям комунальних послуг - відповідає КП "Благоустрій Крюківщини". Цього року підприємству виповнилося 5 років. Саме час підбити підсумки та визначитися із новими перспективами. Однак зрозуміти всю проблематику роботи КП неможливо без загального аналізу цієї важливої галузі.

1  2  3  4  5  6  7  8  9