Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
ДЛЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПІДТОПЛЕНЬ25/11/2016: ДЛЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПІДТОПЛЕНЬ

Уже декілька сезонів поспіль прибудинкові території, двори та городи мешканців будинків на вулицях Новосільська та Поповича заливає водою під час повеней. Як пояснюють експерти, причина таких локальних підтоплнень банальна - водовідвід на цих територіях здійснюється через приватні будинки стихійним методом.

НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ КРЮКІВЩИНЦІ ЗДОБУЛИ БРОНЗУ23/11/2016: НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ КРЮКІВЩИНЦІ ЗДОБУЛИ БРОНЗУ

На початку листопада в Черкасах відбувся VII відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків пам’яті майстра спорту СРСР О. Лисуна.
Змагання, в яких взяли участь 390 юнаків з різних куточків України, були організовані на високому рівні. Турнір тривав протягом трьох днів.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ЗІ СПЛАТОЮ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ!22/11/2016: НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ЗІ СПЛАТОЮ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ!

Відповідно до ст. 266 Податкового кодексу України, фізичні та юридичні особи, які мають у власності об'єкти нерухомого майна (відмінного від земельної ділянки), є платниками податку, який в повному обсязі зараховується до місцевого бюджету села Крюківщина.
Києво-Святошинська об'єднана Державна податкова інспекція ГУ ДФС у Київській області повинна була до 1 липня 2016 року надіслати (вручити) платникам податку податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку. Але, ненадходження суб'єкту оподаткування податкового повідомлення-рішення не звільняє його від зобов'язання сплатити податок на нерухоме майно.

ДОДОМУ З ПОВНИМИ ВАЛІЗАМИ НАГОРОД21/11/2016: ДОДОМУ З ПОВНИМИ ВАЛІЗАМИ НАГОРОД

Вихованці спортивного клубу "Олександр Невський" знову повернулися додому з повними валізами нагород!
Наприкінці жовтня хлопці взяли участь у VI відкритій першості Миронівського району з греко-римської боротьби. 12 медалей, кубок (володар – В. Покатило) та грамоти – переможні трофеї, які вдалося вибороти нашим спортсменам. І це при тому, що конкуренція на змаганнях була просто шаленою.

КРЮКІВЩИНА МАЄ НАЙНИЖЧИЙ РІВЕНЬ ЗЛОЧИННОСТІ21/11/2016: КРЮКІВЩИНА МАЄ НАЙНИЖЧИЙ РІВЕНЬ ЗЛОЧИННОСТІ

Традиційно у понеділок, 21 листопада, Андрій Кріпак провів нараду за участі керівників комунальних підприємств села. Під час зібрання було підбито підсумки роботи та обговорені шляхи вирішення нагальних питань. Зокрема йшлося про корегування розташування камер відеоспостереження, упорядкування рекламних об’єктів, запуск нових маршрутів перевезення. Детально звітувалися особи відповідальні за добудову ДНЗ «Барвінок». Також був представлений проект спорудження стадіону.

СІЛЬСЬКИЙ БЮДЖЕТ ПЕРЕВИКОНУЄТЬСЯ16/11/2016: СІЛЬСЬКИЙ БЮДЖЕТ ПЕРЕВИКОНУЄТЬСЯ

На черговій сесії Крюківщинської сільської ради, що відбулася 10 листопада, депутати затвердили звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2016 року.
Фінансові показники є досить оптимістичними.

ОПРИЛЮДНЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ АНКЕТУВАННЯ: КРЮКІВЩИНЦІ ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВУ ОБ’ЄДНАННЯ ІЗ СУСІДНІМИ СЕЛАМИ07/11/2016: ОПРИЛЮДНЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ АНКЕТУВАННЯ: КРЮКІВЩИНЦІ ПІДТРИМАЛИ ІНІЦІАТИВУ ОБ’ЄДНАННЯ ІЗ СУСІДНІМИ СЕЛАМИ

Місяць тому крюківщинці виступили з ініціативою – створити об’єднану територіальну громаду із сусідніми селами – Гатним, Тарасівкою, Новим, Юрівкою та Віта-Поштовою. Початку об’єднавчого процесу мало передувати ознайомлення з думкою мешканців села. Відтак серед крюківщинців було проведено анкетування. Загалом у опитуванні взяли участь 520 респондентів. За результатами анкетування, підсумки якого були оприлюднені в останній день жовтня, об’єднання із прилеглими селами підтримали 490 крюківщинців, 28 респондентів висловилося проти такого союзу, а двоє із опитаних - взагалі проти будь-якого об’єднання.
10 листопада 2016 року це питання буде винесено на розгляд сесії Крюківщинської сільської ради.

АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОТРЕБ МЕДИКІВ СЕЛА28/10/2016: АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПОТРЕБ МЕДИКІВ СЕЛА

Днями новенький автомобіль для Крюківщинської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини передали представники влади села. Наразі цей транспортний засіб крюківщинські медики зможуть використовувати для потреб закладу, що дозволить зробити роботу лікарів оперативнішою, а отже, ефективнішою.

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО БАТЬКІВ З ПРОХАННЯМ ДБАТИ ПРО БЕЗПЕКУ СВОЇХ ДІТЕЙ ПІД ЧАС КАНІКУЛ24/10/2016: РЯТУВАЛЬНИКИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО БАТЬКІВ З ПРОХАННЯМ ДБАТИ ПРО БЕЗПЕКУ СВОЇХ ДІТЕЙ ПІД ЧАС КАНІКУЛ

Щороку в Україні виникає тисячі пожеж, на яких гинуть сотні людей, у тому числі дітей. Зазвичай більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли малеча залишається без нагляду дорослих.

З наступного тижня у школярів розпочинаються осінні канікули і здебільшого вони перебуватимуть вдома самі. Тож цього тижня фахівці ДСНС, відвідуючи заклади освіти, в рамках акцій "Запобігти! Врятувати! Допомогти!", "Правила безпеки вивчай, весело відпочивай!", “Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності” ще раз нагадали дітям як потрібно себе поводити під час виникнення надзвичайної події. Зокрема, такі заходи відбувалися у школах Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Чернігівської, Донецької областей.

1  2  3  4  5  6  7  8  9