Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!15/10/2016: НИЗЬКИЙ УКЛІН ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

14 жовтня - це потрійне свято для всіх українців. Саме цього дня ми святкуємо Покрову Пресвятої Богородиці, згадуємо ратні подвиги українського козацтва та вшановуємо захисників України. Аби привітати сучасних героїв - учасників Антитерористичної операції, в актовій залі Крюківщинської ЗОШ тієї святкової днини зібралися жителі села, серед яких вирізнялися одягнені у вишиванки школярі.

У КРЮКІВЩИНІ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАВСЯ ВЧАСНО13/10/2016: У КРЮКІВЩИНІ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАВСЯ ВЧАСНО

На жаль, цьогорічна осінь не часто радує нас теплими днями, та й зима вже чатує на порозі. Утім, крюківщинцям не потрібно хвилюватися, оскільки опалювальний сезон в нашому селі розпочався вчасно.
КП "Благоустрій Крюківщини" подало тепло в оселі мешканців в неділю, 16 жовтня, і було одним із перших в Києво-Святошинському районі. За словами директора КП Олександра Буряка, з 19 жовтня почалася реконструкція твердопаливних котлів, що дозволить у перспективі зменшити використання газу, і з наступного року подача тепла відбуватиметься незалежно від газових лімітів.

НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ МАЮТЬ БУТИ ВИРІШЕНІ СВОЄЧАСНО10/10/2016: НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ МАЮТЬ БУТИ ВИРІШЕНІ СВОЄЧАСНО

Щойно закінчилась оперативна нарада комунальних служб,яка традиційно прохидить щопонеділка в сільській раді.

КРЮКІВЩИНЦІ ВИСТУПИЛИ З ІНІЦІАТИВОЮ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗ ШЕСТИ СІЛ08/10/2016: КРЮКІВЩИНЦІ ВИСТУПИЛИ З ІНІЦІАТИВОЮ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІЗ ШЕСТИ СІЛ

Добровільне об’єднання із сусідніми селами майже одноголосно підтримали учасники громадських обговорень, що відбулися 7 жовтня в Крюківщинській школі. У зібранні взяли участь приблизно 200 осіб, серед яких і представники сусідніх громад. Крюківщинці схвалили ініціативу створення об’єднаної територіальної громади, до якої мають увійти села, з якими межує Крюківщина – Гатне, Тарасівка, Нове, а також Віта Поштова та Юрівка.

ЗМАГАННЯ, ЯКІ ЄДНАЮТЬ  ПОКОЛІННЯ06/10/2016: ЗМАГАННЯ, ЯКІ ЄДНАЮТЬ ПОКОЛІННЯ

Осінь в Крюківщині видалася багатою на яскраві спортивні події. Нещодавно вперше в нашому селі пройшов Всеукраїнський командний юнацький турнір з греко-римської боротьби, присвячений ветеранам спорту Київщини та Крюківщини. Турнір відбувся 1 жовтня в рамках святкування Дня села.

УСЕ СВОЄ ЖИТТЯ ВОНА ПРИСВЯТИЛА СЛУЖІННЮ ЛЮДЯМ06/10/2016: УСЕ СВОЄ ЖИТТЯ ВОНА ПРИСВЯТИЛА СЛУЖІННЮ ЛЮДЯМ

Щиру людину видно одразу: ласкава посмішка, чарівні мудрі очі та неспішна хода. Олена Федорівна Старунська у перші ж хвилини знайомства справляє враження справжньої жінки-берегині. І це не дивно, адже на долю Олени Федорівни випало чимало випробувань, які не зламали її, а навпаки, загартували, кристалізували її найкращі людські якості. Виросла вона у багатодітній родині, була старшою дитиною в сім'ї. Можливо, саме загострене почуття відповідальності та турбота про ближніх й допомогли із вибором професії. Понад сорок років вона присвятила медицині. А ще виховала двох прекрасних доньок та діждала онуків.

ЗНАЙ НАШИХ!05/10/2016: ЗНАЙ НАШИХ!

Вітаємо наших боксерів, які гідно представили Крюківщину на районних змаганнях, що відбулися наприкінці вересня у Білогородці, та здобули I місце. Нагадаємо, що в Крюківщині школа боксу відкрилася за підтримки та ініціативи президента СК "Олександр Невський" О. Буряка, який в цілому підтримує розвиток спорту в нашому селі. Своїми успіхами юні боксери також завдячують тренеру І. Чубарю.

ЗАПРОШУЄМО МОЛОДУ ТА МОТИВОВАНУ МОЛОДЬ ПОПОВНИТИ ЛАВИ ПАТРУЛЬНИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ КИЇВЩИНИ04/10/2016: ЗАПРОШУЄМО МОЛОДУ ТА МОТИВОВАНУ МОЛОДЬ ПОПОВНИТИ ЛАВИ ПАТРУЛЬНИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ КИЇВЩИНИ

У молодих, цілеспрямованих і чесних людей, які хочуть стояти на варті захисту громадян, з’явилася така можливість. З 12 жовтня по 10 листопада у Київській області проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на заміщення 300 вакантних посад у сектори реагування патрульної поліції територіальних районних відділів поліції.

ФЕЄРВЕРК ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ, АБО ЯК КРЮКІВЩИНЦІ ДЕНЬ СЕЛА СВЯТКУВАЛИ04/10/2016: ФЕЄРВЕРК ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ, АБО ЯК КРЮКІВЩИНЦІ ДЕНЬ СЕЛА СВЯТКУВАЛИ

Недарма кажуть, що Україна славиться своїми селами. Усі вони схожі між собою та водночас різняться своїм колоритом та історією.
Так і наша Крюківщина унікальна по-своєму. Це мальовниче село, в якому проживають цілі покоління, перетинаються шляхи між старим та новим, де відчуваєш себе частиною великої родини, яка щороку на початку жовтня відзначає власний День народження.

1  2  3  4  5  6  7  8  9