Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
Андрій Кріпак: “СУСПІЛЬНІ ЗМІНИ СТИМУЛЮЮТЬ ДО ОНОВЛЕННЯ МЕТОДІВ РОБОТИ ВЛАДИ”24/09/2016: Андрій Кріпак: “СУСПІЛЬНІ ЗМІНИ СТИМУЛЮЮТЬ ДО ОНОВЛЕННЯ МЕТОДІВ РОБОТИ ВЛАДИ”

У жовтні минає рік, як відбулися місцеві вибори, на яких жителі Крюківщини втретє довірили Андрію Кріпаку обіймати посаду сільського голови, проте у новій каденції відбулися значні зміни у якісному складі депутатського корпусу ради та виконавчого комітету. Про оновлення методів роботи місцевої влади у розмові з Крюківщинським сільським головою Андрієм Кріпаком.

ЩОБ У КРЮКІВЩИНІ  БУЛО СВІТЛО І ВНОЧІ12/09/2016: ЩОБ У КРЮКІВЩИНІ БУЛО СВІТЛО І ВНОЧІ

Нові ліхтарі вже освітлюють вулиці Мічуріна, Будьонного та Каштанову. Роботи із освітлення доріг села були профінансовані із обласного бюджету. Особливу підтримку в реалізації цього проекту надав заступник голови Київської обласної ради, представник Радикальної партії Микола Стариченко.

КРЮКІВЩИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕВОЗИТЬ ЛОКАЛЬНИЙ АВТОБУС03/09/2016: КРЮКІВЩИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕВОЗИТЬ ЛОКАЛЬНИЙ АВТОБУС

Добра новина для всіх, хто користується громадським транспортом. Із 1 вересня в Крюківщині розпочав рух локальний автобус, який нещодавно був переданий на баланс КП "Благоустрій Крюківщини".

НОВА ПРОПИСКА ЗА 15  ХВИЛИН01/09/2016: НОВА ПРОПИСКА ЗА 15 ХВИЛИН

Гарна новина для тих, хто чекає в чергах, щоб здійснити реєстрацію місця проживання. Відтепер в Крюківщинській сільській раді з'явилася нова система ON-LINE заповнення заяв на отримання адміністративних послуг. Нагадаємо, з 4 квітня 2016 року набрали чинності норми закону №888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", що стосуються сфери реєстрації місця проживання.

ІЗ ПОБАЖАННЯМИ НОВИХ УСПІХІВ  В НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ01/09/2016: ІЗ ПОБАЖАННЯМИ НОВИХ УСПІХІВ В НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Традиційно у Крюківщинській школі святкова лінійка розпочалася із появи на шкільному подвір'ї першачків. Саме вони в День знань - найголовніші учасники свята. Колишні дошкільнята впевнено вийшли на центральний майданчик, де на них вже чекала вся шкільна родина.

ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!30/08/2016: ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

До відзначення 25-ї річниці Незалежності України в Крюківщині готувалися заздалегідь. З нагоди дня народження Батьківщини в селі відбулися урочисті заходи, кожен із яких вирізнявся атмосферою патріотизму та щирим прагненням організаторів залучити всіх учасників до великої справи - популяризації української культури та зміцнення національного духу.

29/08/2016: КРЮКІВЩИНСЬКІ БОРЦІ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ УКРАЇНУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ

Останні дні літа принесли вихованцям секції з греко-римської боротьби першу велику перемогу. 25-26 серпня молоді спортсмени захищали честь рідного села на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби, що пройшов у місті Кривий Ріг.

29/08/2016: ВЕЧІРКА В СТИЛІ "ХЕЛЛОВІН"

Нещодавно на дитячому майданчику по вулиці Кірова були помічені атрибути найдивовижнішого та найвеселішого свята в світі - Хелловіна. Як з'ясувалося, це заслуга маленьких організаторів дійства - жителів села, які просто вирішили повеселитися та організувати першу в Крюківщині вуличну вечірку.

28/08/2016: ДЛЯ ЗМІСТОВНОГО ДОЗВІЛЛЯ ДІТЕЙ

Ні для кого не секрет, що гарний літній відпочинок, сповнений пригодами та веселощами, - запорука успішного навчання та позитивного настрою на весь рік.
На жаль, не всі діти села Крюківщини мають змогу поїхати в табір чи відпочити біля моря, тому за ініціативи сільської ради та місцевого депутата Олександра Скоця наприкінці літа в селі було організовано роботу безкоштовного 5-денного табору. Організаторами проекту також виступили представники "Храму Спасителя".

1  2  3  4  5  6  7  8  9