Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
19/08/2016: ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Останній місяць літа традиційно насичений як святковими, так і буденними подіями. Адже саме в серпні тривають остаточні приготування перед початком навчального року та нового опалювального сезону.
Цього місяця ми розпочали роботи із будівництва тротуару, який пролягатиме від Крюківщинської школи до вулиці Зоряної. Посилення трафіку вимагає убезпечення руху пішоходів. Сьогодні ці роботи виконані на 30%, але до осені вони мають бути повністю завершені. Крім того, найближчим часом плануємо облаштувати автостоянку навпроти школи для зручності батьків, які на машинах привозять малечу до навчального закладу.

17/08/2016: У ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ ЩАСЛИВОГО ДИТИНСТВА

13 серпня 50 юних жителів Крюківщини повернулися до рідного села після двотижневого відпочинку у дитячому оздоровчому комплексі "Бригантина". За сприяння сільської ради у Скадовську, де, власне, і знаходиться оазис дитячого дозвілля, змогли безкоштовно оздоровитися діти учасників АТО та дітки інших пільгових категорій.

16/08/2016: ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Саме це гасло було одним із рушійних в житті Валентина Васильовича Косова - корінного крюківщинця, вірного патріота України, який цілком присвятив себе розбудові рідної країни. Доля приготувала Валентину Васильовичу багато випробувань та водночас справжніх подарунків.

15/08/2016: ОСТАТОЧНІ ПРИГОТУВАННЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

До початку нового навчального року буде повністю замінена покрівля діючого корпусу ДНЗ "Барвінок". Як повідомила завідуюча закладу Наталія Савенко, вже оновлено ігрові майданчики та проведений косметичний ремонт приміщень. Традиційно за підтримки сільської ради придбано м'який інвентар (ковдри, рушники, матраци, халати для персоналу), посуд для їдальні, нова література для методичного кабінету.

11/08/2016: ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ КРЮКІВЩИНЦІВ!

У попередньому числі нашої газети ми вже інформували читачів про старт соціальної локальної програми «Безпечне село», що передбачає встановлення відеокамер у громадських місцях нашого села. Як показує досвід інших населених пунктів, у тих містах та селах, де вже діє така програма, показник злочинності знижується в середньому на 80%.

10/08/2016: ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СІЛЬСЬКОЇ ВЛАДИ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ МАСИВУ ОРИШКИ

Проведення зустрічей із жителями Крюківщини та вирішення тих питань, які порушує громадськість, є невід'ємною частиною діяльності представників місцевої влади.
Так, на початку серпня сільський голова Андрій Кріпак та депутат сільської ради Юрій Савчук зустрілися з мешканцями масиву Оришки, що межує з Тарасівкою.

09/08/2016: ПОРАДУЙТЕ СЕБЕ ВІДПОЧИНКОМ НА МАЛЬОВНИЧОМУ ОЗЕРІ

Красу природи ні з чим не порівняєш. Вона заспокоює, надихає, надає сил та заряджає позитивом. Звісно, своєю діяльністю люди постійно впливають на неї, змінюючи природний стан речей, проте цей вплив не завжди є негативним.
лося красою своїх озер. Особливою мальовничістю вирізняється водойма, що знаходиться на околиці Крюківщиини, озеро Гатненське. Свою назву отримало завдяки географічним особливостям, адже знаходиться по сусідству із селом Гатне.

ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ А.П. КРІПАКА28/07/2016: ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ А.П. КРІПАКА

Традиційно влітку значна увага приділяється оздоровленню дітей. До організації змістовного та корисного дозвілля маленьких жителів нашого села активно долучилося багато людей. Тому хочу подякувати всім підприємцям, педагогам, організаторам, які зробили свій внесок, аби діти нашого села цього літа отримали не одну унікальну можливість оздоровитися в мальовничих куточках України. Так, завдяки підтримці ЖК «Європейське місто» нещодавно учні нашої школи повернулися із Закарпаття. А днями 53 дитини з нашого села вирушать на відпочинок до Скадовська. До організації цієї поїздки долучилася сільська рада та місцеві підприємці.

27/07/2016: У КРЮКІВЩИНСЬКІЙ ШКОЛІ ОБЛАШТОВАНО ЧОТИРИ НОВІ КЛАСИ

У Крюківщинській ЗОШ, попри літню пору, кипить робота. Школа активно готується до нового навчального року. Так, уже вдалося вирішити головну проблему, якою переймалися як адміністрація закладу, так і місцева влада — збільшити кількість класних приміщень.

26/07/2016: СМІТТЯ, ЯКЕ ОТРУЮЄ НАШЕ ЖИТТЯ!

Щорічно жителі України виробляють 11 млн. куб. м побутових відходів, в середньому кожний українець в день викидає близько 3 кг непотребу, а українські сміттєзвалища загалом займають 260 тисяч гектарів, і ця площа постійно зростає. Проблема полягає в тому, що в Україні досі не навчилися правильно сортувати та утилізувати сміття. Побутові відходи отруюють землю, воду, природне середовище та, зрештою, наносять шкоду здоров’ю багатьох людей. Протягом останнього місяця тема «отруйного» сміття жваво обговорюється у Крюківщині.

1  2  3  4  5  6  7  8  9