Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944
25/07/2016: ТРЕНУЄМОСЯ, ВІДПОЧИВАЮЧИ

Ні для кого не секрет, що літня пора – це особливий період у житті спортсменів. Цей час кожен, хто мріє у перспективі про професійний спорт, використовує з максимальною користю для вдосконалення своєї спортивної майстерності. Власне, саме цієї концепції дотримуються вихованці спортивного клубу «Олександр Невський» та їхні наставники – старший тренер Дмитро Пікалов та його помічник Олександр Кузнєцов.

24/07/2016: ТРИВАЮТЬ РОБОТИ ІЗ ОНОВЛЕННЯ ВУЛИЧНИХ ЛІХТАРІВ

Ми вже інформували читачів про комплексну програму заходів з енергозбереження, яку нещодавно ухвалили депутати Крюківщинської сільської ради.

22/07/2016: ЛІДЕРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІДВІДАЛИ МІСТО-МУЗЕЙ

Із повними валізами незабутніх вражень повернулися до рідної Крюківщини юні учасники екскурсійної мандрівки до Переяслав-Хмельницького. Цей населений пункт цілком заслужено здобув славу міста-музею. Лідери учнівського самоврядування Крюківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, найуспішніші учні закладу у винагороду за свої здобутки та старанність отримали можливість здійснити незабутню подорож музеями цього унікального міста.

17/07/2016: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК ВІД «ЄВРОПЕЙСЬКОГО МІСТА»

Напевно, далеко не всі дорослі, та навіть діти, знають про існування унікальної зони розвитку та відпочинку для підлітків, сучасного табору «ОКСІКЕМП». Оазис цікавого і змістовного дитячого дозвілля розташований у мальовничому куточку Закарпаття. На території бази є не лише басейн, а навіть озеро. Та головне тут створені усі умови для всебічного розвитку дитини. При таборі діють десять різноманітних студій для набуття нових знань та навичок – танцювальна, мистецька, декору, спортивна та багато інших.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ У ЛІСІ15/07/2016: ОСНОВНІ ВИМОГИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ У ЛІСІ

У період високої пожежної небезпеки виникає найбільша кількість лісових пожеж, які в окремих випадках набувають масштабів надзвичайних ситуацій, що потребує залучення значних сил і засобів ДСНС для їх ліквідації, у тому числі додаткового залучення сил з інших регіонів.

30/06/2016: ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ

З 01.07.2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій» від 02.06.2016 р. №1411, яким передбачено нові правила оподаткування пенсій. Так, не обкладаються податком на доходи фізичних осіб і військовим збором суми пенсій (включаючи суму їх індексації), якщо їх розмір не перевищує максимального розміру пенсії (10 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (в розрахунку на місяць), встановленого на 1 січня звітного податкового року). У 2016 році це 10740 грн.

ОБЕРЕЖНО НА ВОДІ!22/06/2016: ОБЕРЕЖНО НА ВОДІ!

У дні спеки, які зараз спостерігаються на території нашої держави більшість людей рятуються від палючого сонця на берегах водойм, також до активного відпочинку на природі спонукає велика кількість святкових вихідних днів. Нажаль, відпочивальники нерідко забувають про правила безпечної поведінки на воді, а ціною такої необачності може стати їхнє життя. Тільки протягом одного дня, 20 червня, на водоймах Київської області загинуло 4 чоловіки.

ЗАПРОШУЄМО АКТИВНУ ТА МОТИВОВАНУ МОЛОДЬ ПОПОВНИТИ ОФІЦЕРСЬКІ ЛАВИ РЕФОРМОВАНОЇ ПОЛІЦІЇ!08/06/2016: ЗАПРОШУЄМО АКТИВНУ ТА МОТИВОВАНУ МОЛОДЬ ПОПОВНИТИ ОФІЦЕРСЬКІ ЛАВИ РЕФОРМОВАНОЇ ПОЛІЦІЇ!

У молодих, чесних і цілеспрямованих громадян, які мріють працювати в поліції на офіцерських посадах, з’явилася така можливість. З 7 по 22 червня у Київській області проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на вакантні посади 250-ти дільничних офіцерів та 50-ти слідчих.

ПЕРШИЙ БАЛ МАЛЕНЬКИХ "ПІЗНАЙОК"07/06/2016: ПЕРШИЙ БАЛ МАЛЕНЬКИХ "ПІЗНАЙОК"

Традиційно у травні маленькі дітки-пташенята залишають тепле гніздечко - дитячий садочок "Барвінок" та летять у вир шкільного життя. Днями 49 вихованців групи "Пізнайки" відсвяткували свій перший в житті випускний. До школи дітлахів готували вихователі Катерина Володимирівна Ширанд та Оксана Петрівна Різник.

ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ06/06/2016: ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ КРЮКІВЩИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

У травні завершився двомісячник із благоустрою села Крюківщини. Тож, хочеться подякувати багатьом депутатам, працівникам комунального підприємства, установ та закладів села, які долучилися до проведення загальносільських толок. Зараз повністю завершено ямковий ремонт доріг на вулицях: Будьонного, Мічуріна, Ленінградській, Балукова. Відремонтовані вулиці: Гагаріна, Зоряна, Ужгородська, Прорізна. Активно до цієї справи долучився депутат сільської ради Михайло Яровий.
Наразі завершені роботи із відновлення тротуарів у напрямку Вишневого.

1  2  3  4  5  6  7  8  9