Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944

Оголошення

Крюківщинська сільська рада оголошує конкурс на посаду  завідуючої клубу с. Крюківщина, за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Балукова, 10.

         Вимоги до кандидатів:

-  вища освіта;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою та здатністю за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми.

Документи подаються  за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Крюківщина, вул. Балукова, 10, впродовж тридцяти днів з дня опублікування оголошення. Тел. для довідок  (04598)50985.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в сільській раді.