Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944

КРІПАК Андрій Петрович

Сільський голова
Автобіографія

Андрій Петрович Кріпак народився 5 грудня 1982 року в місті Києві у сім’ї робітників.

У 1999 році закінчив Крюківщинську загальноосвітню школу.

Першу вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» здобув у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана», який закінчив у 2005 році. За два роки вступив до Національної академії внутрішніх справ на факультет правознавства. У 2011 році отримав диплом випускника цього навчального закладу.

Трудову діяльність розпочав у 2004 році. Перше місце роботи – ТОВ АФ «Крюківщина». Майже два роки обіймав посаду заступника головного бухгалтера, у 2006 році був призначений головним економістом. Того ж року обраний депутатом Крюківщинської сільської ради та головою планово-бюджетної комісії.

2007-2008 роки – працював консультантом із юридичних питань в ЗАТ «Будівельне управління № 7».

З 2008 по 2009 рік обіймав посаду фахівця із юридичного забезпечення на підприємстві «Оріон-Сервіс». У цей же період на громадських засадах працює заступником голови Координаційної ради молодих юристів Києво-Святошинського району.

На дострокових виборах Крюківщинського сільського голови у 2009 році отримав найвищу довіру виборців. На місцевих виборах 2010 року був переобраний на посаду сільського голови.

Одружений. Разом із дружиною Юлією виховує двоє дітей.

Прагну, щоб Крюківщинці мали найкращі умови для
проживання, пріці та навчання
Підсумки 2015 року

За минулий рік до сільського бюджету надійшло близько 4,2 млн. грн. Для нашого села це був своєрідний рекорд. Адже у порівнянні з 2011 роком, находження збільшилися на 2 млн. грн. Такий фінансовий ривок має декілька передумов, оскільки головними джерелами наповнення сільського бюджету є орендна плата, земельний податок, податок на доходи фізичних осіб. Безперечно, в першу чергу, збільшення надходжень свідчить про стрімкий розвиток бізнесу на території нашої сільської ради. Сьогодні в Крюківщині діє багато потужних підприємств, а також поступово розвивається малий бізнес. Позитивно, що в цьому році нам вдається втримувати минулорічні фінансові показники. Так, за 9 місяців 2013 року до сільського бюджету надійшло понад 2,7 млн. грн. Хочу також подякувати Києво-Святошинській районній держадміністрації та Києво-Святошинській районній раді за підтримку в реалізації важливих для нашого села проектів. Так, лише цього року Крюківщина має отримали субвенцію у розмірі 892,401 тис. грн. для продовження добудови дитячого садочка “Барвінок”. Безумовно, без цієї допомоги самотужки реалізовувати такі масштабні проекти нам було б складно.

Детальніше...
Благоустрій населення

Ми приділили значну увагу благоустрою населеного пункту, зокрема питанням освітлення та ремонту вулиць, облаштування місць громадського відпочинку. Так, в цьому році збудовано нову мережу вуличного освітлення від центру Крюківщини в напрямку Гатного, також вночі буде світло на вулиці Лісній, де незабаром мають розпочатися відповідні роботи. Вже відремонтовано дорожнє покриття по вулиці Солов’їній, такі ж позитивні зміни могли відзначити й жителі провулків Балукова, Південного та Кірова. Хочу також висловити подяку керівнику Департаменту капітального будівництва М. Стариченку за сприяння в проведенні ремонту дорожнього покриття по вулиці Садовій. Для цього були виділені кошти із обласного бюджету.

Детальніше...