Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944

ВАС ВІТАЄ SC «PROGRESS»

03/05/2017

Футбол із кожним роком лише збільшує лави своїх шанувальників і стає одним із найпопулярніших видів спорту.

 Україна має славні футбольні традиції, які намагаються відродити сучасні спортсмени.  Тому українські команди впевнено заявляють про себе в усьому світі.

Село Крюківщина також не відстає від  спортивних тенденції. Віднедавна у нас з’явилася  власна  футбольна команда «Прогрес».

І вже в неділю, 30 квітня, відбулася товариська гра між SC PROGRESS (Крюківщина) та СК « Гатне». Матч проходив на стадіоні в   Гатному.

 За результатом гри команда «Прогрес» поступилася супернику з рахунком 0:1. Як для першої, нехай і неофіційної гри, досить непоганий результат, особливо, зважаючи на досвід  суперника.

Наші футболісти сподіваються на підтримку вболівальників під час дебютних ігор  в чемпіонаті району, який стартує наприкінці цього тижня.

Для Крюківщини офіційні матчі розпочнуться з виїзної гри проти ФК «Ширма» (Білогородка).  Футбольний двобій у Білогородці має відбутися 6 травня. Початок гри  об 11 годині. Вболівальників, які прагнуть підтримати рідну команду, повідомляємо, що збір спортсменів та фанів  о  9:30 того ж дня, біля ринку «Рубльовка».

Все новости