Крюківщинська Сільська Рада
Місія: бути взірцем у розвитку і взаєминах мешканців, ставленні
до довкілля, збереження духовних і культурних цінностей.

08136, Київська обл., Києво-Святошинський р-н
с. Крюківщина, вул. Балукова, 10

(04598) 5-09-85 239-06-8944

ЗВІТ-ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

14/04/2017

Березень та квітень - одні з найактивніших місяців. На початку весни ще може лежати сніг, та вже за декілька тижнів потрібно активно розпочинати роботи із прибирання та благоустрою населеного пункту. І цього року комунальні служби села впоралися з цим непростим завданням.

За оперативну роботу слів подяки заслуговують  комунальники  та депутати сільської ради, які відповідають за цей напрям. До Великодня від бруду та землі вже очищені тротуари, побілені стовпи. Очищені від сміття  яри на масиві Оришки. Крім того,  проведено прибирання вулиць масиву. Завершені роботи з кронування дерев у парку, а також по вулиці Балукова та Мічуріна ...

Зараз вже повністю заасфальтовано вулицю Привокзальну. Наразі триває плановий ямковий ремонт вулиць села.  Завершені роботи на вулиці Парниковій, оновлюється дорожнє покриття на вулиці Ленінградській. За плідну роботу висловлюю вдячність Комісії ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергобезпеки, транспорту та зв'язку, яку очолює Михайло Яровий.

Завдяки об'єднанню зусиль деяких  забудовників та сільської ради вдалося провести ямковий ремонт головної автомагістралі села. Власними силами виконано максимальний об'єм робіт. Шкода, що долучилися не всі забудовники, адже разом ми могли б збільшити результат у рази.

Всім депутатам висловлюю подяку за плідну та злагоджену роботу на вісімнадцятій сесії сільської ради. За результатами сесійного засідання,  остаточно затверджені межі земельної ділянки, що відведена для реконструкції парку ім. А. Г. Шевченка. Визначені типові проекти зупинок громадського транспорту. Також внесені зміни до бюджету села. Зокрема, виділено додаткові кошти  на придбання камер відеоспостереження для посилення заходів безпеки громадян, а також  на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення та придбання теплових насосів.

 

З повагою

Крюківщинський сільський голова  Андрій Кріпак

Все новости